Osudy, kapitola devět,zbývá říct už jen ano

12. prosince 2009 v 21:55 | Meg
Uf, tak tohle mi dalo vážně zabrat, měla jsem dlouhej oddech, ale npsala jsem to :-D


Konečně šlo po dlouhé době vše po pořádku.Přípravy byly v plném proudu a už zbývalo jen pár hodin do Dannyho a Valiny svadby....Vala se Sam pořád upravovaly šaty, Cam s Ginou uklidňovali nervozního Daniela a Teal´c s Ishtou hlídali malého Mika.Jack ještě domlouval jídlo, které chcou na oběd a večeři.Nějak to nestačili pořádně zařídit...
Jack ucítil, jak mu dal někdo ruku na rameno.Prudce se otočil a uviděl vysmátého McKeye.
"Rodney, dlouho jsme se neviděli..."usmála se ironicky a docela nezaujatě Jack.
"Ano, ještě pořád jste se s kuchařem neshodli na jídle?"podíval se na něj a v očích mu malinko pohrávaly jiskřičky výsměchu.
Má se s tím kuchařem, kterej snad ani neumí pořádně anglicky, domluvit sám!O´Neill byl rozhořčený, naštvaný a kdo ví co dalšího mu bylo v tu chvíli vidět ve tváři...ale hlavně pocit McKeye co nejdříve uškrtit!
"Víte co, Rodney?"zeptal se Jack"Nechám to na vás... máte přece doktorát s fyziky, astronomie, bůh ví kolik jich vlastně dohromady z čeho máte, tak si s tím jistě hravě poradíte...bude to jako sestrojit bombu."usmál se a strčil mu papírerek se seznamem jídel do ruky.Rychle se vyporoučel z místnosti a nechal tam Rodneyho jen tak s otevřenou pusou stát a nechal ho to vyřešit za něj.Šel za Danem.Věděl jak moc je asi nervozní.Vzpomínal na sebe a na Sam před rokem.Otevřel dveře a uviděl Mitchella, Ginu a samozdřejmě Dannyho jak si před zrcadlem cvičí ano.
"Jé, Jacku, přidáš se?Artikulujeme ano...co myslíš, jak se to nejlíp hodí"?řekl, postavil se rovně a hlesl:"Ano..."
"To mi připadá moc prkené, říkáš to jak robot."
"Fajn, a co tohle?"postavil se pro změnu dost gumově a řekl:"Ano"
"Ne...hele, zníš jak puberťák...být tebou nestrácím tím čas.Stejně jak tam budeš tak stát...přestaneš vnímat okolí.Budeš jen ty a ona.Všechny slova ti vypadnou a stejně to řekneš tak, jak to prostě řekneš...i kdyby jsi si to nacvičoval celý den.Řekni to přirozeně."usmál se a tímto mu předal všechny své zkušenosti.
"Asi budeš mít jako většinou pravdu."dopověděl a do pokoje jim vtrhla Ishta.
"Začínáme...mám vás přivolat."usmála se pěkná bloýnka v rudých šatech bez ramínek.Vlasy se jí vlnily a líčení měla hnědé.Moc jí to slušelo.Teal´c měl co dělat, když jí poprvé v těch šatech, s těmi vlasy uviděl.
Chlapci s Ginou kývli a šli.Každý se postavil na své místo a už se vyčkával jen a jen příchod nevěsty.Stáli tam pět miut a nikdo nepřicházel.Všichni si už připadali, že přirostli k zemi...jak solné loupy, či trubky..
""""""""""""""""""""""
"Sam, takhle tam nemůžu jít!"Na šatech byl obři flek od něčeho neidentifikovatelného...byla to sice skvrna od rozsednuté rtěnky, ale nevypadalo to tak.
"Je jediněj způsob jak to vyřešit.Kdyby se to tady zkrátilo, tak máš mini.Jinak si můžeš vzít tepláky...a pochybuju, že by to zrovna Danielovi vadilo!"
"Dobře, zkracuj."dala jí do ruky nůžky a doufala , že to nebude vypadat děsně.Za pár vteřin bylo ze šatů až na zem...mini pod zadek.Nebylo to nejhorší...
""""""""""""""""""""""
"Nevěsta měla menší problém, ale vše už je opraveno."řekla Sam a postavila se vedle Jacka a vedle McKeye, který si hned začal ztěžovat, jak s ním Jack zatočil....

Otevřely se dveře a Vala šla uličkou.Trochu se styděla.Aspoň, že jsou ty šaty přiléhavé.Zdálo se jí, že to nejsou šaty, ale že je obmotaná v kousíčku hadru.Né, že by jí to vadilo, ale měla tak krásné dlouhé šaty...a ke všemu, menší bříško.Které ted viděla jen ona.
Všichni na ni zírali.Když došla až k Danielovi, rozpačitě se usmála a čekala na jeho reakci...jemu uniklo jen waw a Jack měl zase doopravdy pravdu.Všechny slova mu vypadly a viděl jen ji.
"Mohli by jsme začít?"
"Ano,"řekla Val, protože chtít aby to řekl Daniel ted bylo nemožné.
"Sešli jsme se v tento den, aby jsme spojili tuto ženu a tohoto muže svazkem manželským...proto se vás ptám, vezmete si Daniela Jacksona za svého právoplatného manžela?"zeptal se
"Ano, beru..."usmála se ještě víc.
"A vy?Berete si zde přítomnou Valu Mal Doran za svou právoplatnou manželku?"
"Ano..."odpověděl procítěně a přirozeně, jak si přál.
"Tímto vás prohlašuji za muže a ženu.Polibte nevěstu..."Danny se k ní naklonil, objal jí a políbil.Poté ji zašeptal do ucha:
"Ty šaty jsou vážně sexy.."oba dva se rozesmáli..."To bych nečekal."
"Upřímě já taky ne...vzdejme díky rozmázlé rtěnce..."

Poté šli na oslavu.Všichni si povídali, slavili a byli šťastní.Val házela kytku.Bylo tam asi dvacet svobosných žen.Mezi nimi samozřejmě nemohly chybět Gina, Ishta a Jennyfer.Ishta to sice moc nechápala, ale šla tam....Kytku stejně nechytla, chytl jí někdo, koho vůbec neznala...Bylo jí to jedno, nelámala si s tím hlavu a když jí Teal´c vyzval na taneční parket..tedy pokud se tak dá říkat podlaze v kantýně, která teď vypadala přepychově, byla štastná a jeho nabídku přijala.Přešlapovali na místě dokud nebyl konec písničky...
"Chceš se jít projít, nebo si sednout?"zeptal se jí.
"Pokud ti nebude vadit, když se trochu projdeme..."vykouzlila na rtech úsměv.
"Jistě že ne."měli namířeno na balkonek, kde měl Teal´c pro Ishtu překvapení.Cestou tam jí chytil za ruku...Chtěl vědět jak zareaguje.Nejprve se na něj nechápavě podívala a pak se usmála.
Došli na místo.Byly všude kolem svíčky.Pomohli mu s tím Mitchell a O´Neill.
"Chceš dělat Kel´no´reem?"zeptala se zprvu nechápavě.
"Ne, jen...chtěl jsem aby jsi viděla město ve tmě."
"Aha, ty svíčky tu jsou vždycky.."
"Ne, to jen aby byla lepší atmosféra..."
"Je to tu překrásné.."opřela se lokty o zábradlí.."a taky romantické."dodala po chvíli..
"To vskutku je"zadívali se si navzájem do očí a zvážněli...pomalu, ale jistě se k sobě přibližovali, až se jejich ty spojili.Polibek byl intenzivnější, čím dál tím víc.Po chvíli se ztratili u nich v pokoji...a zbytek, co se dělo pak si už všichni domyslete...xD

Oslava byla v plném proudu.Hrála tam pořádná a hlasitá hudba.Lidé trsali, bavili se...a tak to vydrželi až někdy do noci.V jednu hodinu se všichni odebírali do svých pokojů, až tam jako poslední zůstali novomanželé.Val seděla Dannymu na klíně a měla na sobě jeho sako.Daniel měl malinko pod parou, ale byla s ním vždycky takhle sranda.Čekala, že to bude horší.Unavení, s tak náročného a přesto krásného dne odešli taky do svého pokoje...vyspat se na další, snad tak stejně překrásný den jako byl ten dnešní.

10:00...ráno
Ishta se probudila vedle Teal´ca.Nejdřív si nemohla vůbec na nic vzpomenout...pak se jí ale vše vybavilo.Prožili spolu úžasnou noc.On ještě spal.Mírně se usmála a lehla si zpátky na jeho hruď a na pár dalších chvil ještě zavřela oči.
Když se o chvíli později probudil on, myslel že spí.Políbil jí do vlasů a začal jí hladit po zádech.Ishta se jen uculila a dělala, že spí, protože nechtěla, aby přestal.

11:00...ráno
Jack otevřel oči.Napravo od něj byli jeho dva miláčci.Jeho žena Sam, s jeho synem, Mikem, v náručí.Pozdravili se a dlouho ještě jen tak leželi všichni tři.Zubili se na sebe navzájem a užívali si.Přemýšleli co budou dělat až přijedou domů.Už se těšili, jak všichni tři pojedou na ten ostrov, na dovolenou...poté šli na snídani...spíš oběd!

11:30...ráno(jak pro koho)
Cama probudilo šramocení.Otevřel jedno oko.Měl pořádnou kocovinu!Ihned ho oslepil sluneční svit...na odpor zabručel.
"Lásko, už je poledne vstávej!"odtahovala Gina závěsy v pokoji.Cam zase zabručel!Když se ale vrátila k němu do postele zamumlal mezi polibky:
"To už je lepší...takhle se mi to líbí!"stáhl jí ssebou do peřin...
"Hele...jde se na jídlo!"zkusila se bránit.
"Ale no tak, to mi přece neuděláš a neutečeš."řekl svůdným hlasem
"No snad to ještě chvíli vydržím"hlesla a začali se opět líbat..

12:00...už stoprocentně poledne...
...a někdo je ještě pořád v posteli.Byli to novomanželé.Ti ještě stále spali ve svém náručí a vypadali, jako, že se snad nikdy už nevzbudí.Neměli se k tomu ještě dlouhou dobu a ani se jim nechtělo!Tuto noc se jim zdály jen ty krásné sny.Val ssebou trochu vnoci šila a nemohla usnout.Byl to den na který až do smrti nezapomene.Láska, zábava a přátele kolem sebe.

CO VÍC SI JEN MOHOU PŘÁT?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 d.s.o evkaSB d.s.o evkaSB | Web | 12. prosince 2009 v 23:11 | Reagovat

máš u mě diplom http://dsorganizace.blog.cz/0910/for-you povídku si přečtu zítra ráno ju ppa e. :-)  :-)

2 Jasmína Jasmína | Web | 13. prosince 2009 v 9:33 | Reagovat

No nádherný. Rozpatlaná rtěnka, to mě pobavilo.

3 lena lena | 13. prosince 2009 v 10:35 | Reagovat

To je super, mnohem lepší než předtím. :-)  :-)  :-)

4 d.s.o evkaSB d.s.o evkaSB | Web | 13. prosince 2009 v 11:59 | Reagovat

no.. nečekanej zvrat.. už vidím ten pohled na ty mini šaty :-) konečně se vzali a všichni jsou šťastní.. jsem zvědavá jestli bude nějaká new zápletka :-) :-)

5 Hakky Cutter Hakky Cutter | Web | 13. prosince 2009 v 15:37 | Reagovat

No jak se mám ... docela dobře .... jedu na další LARP :D takže božsky ...

6 Hakky Cutter Hakky Cutter | Web | 13. prosince 2009 v 16:51 | Reagovat

No to si zžiji máš facebook? :D

7 janasek janasek | Web | 13. prosince 2009 v 16:53 | Reagovat

ahoj  jsem ve finále a potřebuji hlasy moc dekuji kdybys mi chtela dát hlas jsem tam jako janasek
http://michaelisking.blog.cz/0912/sonf-4-kolo#comment69239406
předem ješte jjednou dekuji !
ráda oplatim
máš moc pěkný blog to se vidi jen málo a ten dess je překrásnej
omlouvám se za reklamu a přeji krásne Vánoce s rodinou

8 Hakky Cutter Hakky Cutter | Web | 13. prosince 2009 v 18:31 | Reagovat

jj .. ja jsem dagmar smrtijedka teylorová ... :)

9 janasek janasek | Web | 13. prosince 2009 v 19:34 | Reagovat

máš o de mně 4 hlásek! :-)

10 Sam O'Neill Sam O'Neill | Web | 13. prosince 2009 v 19:47 | Reagovat

Ahojky předposlední kolo sonf
http://nyksmar.blog.cz/0912/5-kolo-sonf

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama